U Krbu 45/521, 108 00 Praha 10 – Malešice

Volná místa

Střední škola gastronomie se sídlem v Praze 10 - Malešicích je dlouhodobě úspěšná vzdělávací instituce, která připravuje své žáky v oborech Kuchař, Číšník, Cukrář, Gastronomie a Podnikání.

V příštím školním roce budeme mít více žáků, proto hledáme do našeho stálého pedagogického týmu nové kolegy/kolegyně na pozici

Učitel/ka Matematiky,

Učitel/ka Ekonomiky,

Učitel/ka IK,

Učitel/ka Základů společenských věd

Náplň práce:

  • Příprava a výuka daného předmětu podle připravených ŠVP
  • Vedení pedagogické dokumentace v elektronické podobě
  • Další související činnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání pro vyučovaný předmět
  • Pedagogické vzdělání
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný nebo částečný pracovní úvazek - pracovní smlouva
  • Práci u stabilní organizace s dlouholetou tradicí
  • Dobrý pracovní kolektiv
  • Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí
  • Dobře fungující počítačovou síť
  • Systematické vedení a spolupráci
  • Zohlednění osobních požadavků při tvorbě rozvrhu.
  • Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a rozvojové kurzy.
  • Další zaměstnanecké benefity: Vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a další výhody

Nástup od 1. 9. 2024

V případě zájmu nám zašlete životopis spolu s motivačním dopisem a označením pozice. Těšíme se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová, ředitelka školy, tel: 725 449 550